Výuka na mezinárodní základní škole

Na naší základní škole (Primary & Secondary) vyučujeme všechny předměty (kromě čj) v angličtině, ve skupinách cca 12 - 16 dětí. Naše výuka děti baví, učí je přemýšlet v souvislostech.
Vyučujeme dle mezinárodně akreditovaných programů (IB, Cambridge), které jsou  vysoce uznávany a implementovány na nejprestižnějších světových školách.

Vzdělávací program pro první stupeň

Pro roční přehled učiva prosím klikněte na odkazy na jednotlivé ročníky níže:

Vzdělávací program pro druhý stupeň

Pro roční přehled učiva prosím klikněte na odkazy na jednotlivé ročníky níže:


EAL (English as an Additional Language) program pro žáky, kteří s angličtinou teprve začínají

Žákům, kteří s angličtinou na International School of Brno začínají a potřebují co nejrychleji získat základní dovednosti v jazyce, nabízíme tzv. EAL program. Program EAL má za cíl rozvinout žákovy komunikativní schopnosti v angličtině natolik, aby se mohl co nejdříve plně integrovat ve výuce. EAL je zaměřeno na komunikaci, používání angličtiny, psaní a čtení v angličtině. Program EAL je vytvořen na základě vzdělávacího programu pro angličtinu jako cizí jazyk "Cambridge Primary and Secondary English as a Second Language curriculum". 

Program EAL je také v souladu s Evropským referenčním rámcem – mezinárodním hodnocením jazykových dovedností (pro více informací klikněte zde).

Akreditace a členství