Save the date for this annual International School of Brno gala!
Open to the public.
Jakou máte představu o své budoucnosti? Jako naši studenti získáte neomezené možnosti. Výuka v angličtině zakončená mezinárodním IB Diploma vám otevře jakoukoliv univerzitu po celém světě.
V každé třídě je jen tolik studentů, abychom se mohli každému z nich věnovat. Díky tomu je dokážeme rozvíjet přesně v těch směrech, které sami potřebují. Přihlaste se na první střední školu s výukou v angličtině na jižní Moravě!
Všichni naši učitelé ovládají angličtinu na úrovni rodilých mluvčích a se studenty komunikují jen anglicky – s výjimkou hodin češtiny.
Studia v angličtině se nebojte. Ze zkušenosti víme, že se s ním studenti během krátké chvíle bez problémů sžijí.
Studenti u nás absolvují programy Cambridge IGSCE a IB Diploma. Tyto mezinárodní výukové programy uznávají univerzity po celém světě včetně České republiky.
Co si student zapamatuje z letopočtů naučených nazpaměť? Významně méně než z informací, se kterými sám pracoval. Proto studenty učíme informace samostatně vyhledávat a kriticky zpracovávat.
Chcete si to zkusit? Napište nám a vyzkoušejte si jeden den na ISB zdarma.
Naši učitelé pochází z celého světa, jedno je ale spojuje: chuť učit tak, aby hodiny studenty bavily a připravily je na další studium nebo zaměstnání.
Učitele pečlivě vybíráme, proto jsme si jistí kvalitou jejich výuky.
Přijímaček na ISB se nemusíte bát – žádné nemáme. Máme jen vstupní test, který prověří schopnosti studentů. Odpovídá testu, kterým studenti naší základní školy ukončují poslední ročník.
Napište nám, co nevidět se ozveme.