Mezinárodní střední škola s výukou v Angličtině

Jakou máte představu o své budoucnosti? Jako naši studenti získáte neomezené možnosti. Výuka v angličtině zakončená mezinárodním IB Diploma vám otevře dveře na jakoukoliv univerzitu na celém světě, včetně ČR!

Mapa studia absolventů ISB na univerzitách

Studium na střední škole International School of Brno je čtyřleté. Je zaměřeno na rozvoj studenta a jeho přípravu na prestižní světové ale i české univerzity, stejně jako na jeho rozvoj osobnostní. Vzdělání je všeobecné, podobně jako studium na gymnáziu nebo víceletém gymnáziu.  Je zakončeno středoškolskou zkouškou IB Diploma, která má vysoký kredit a uznání na univerzitách na celém světě, včetně ČR.

Pokud máte zájem o více informací nebo o zkušební den na střední škole International School of Brno, neváhejte nás kontaktovat: email: info@isob.cz nebo telefonicky: +420 776 490 120

Třídy mají omezený počet studentů, abychom se mohli každému studentovi plně věnovat. Díky tomu dokážeme rozvíjet myšlení a dovednosti našich studentů přesně v těch směrech, které sami potřebují. Přihlaste se na první střední školu s výukou v angličtině na jižní Moravě!

Proč studovat ISB? Jak vypadají přijímačky?

Soukromá SŠ s výukou v angličtině

Soukromá SŠ s výukou v angličtině

Všichni naši učitelé se studenty komunikují anglicky – s výjimkou hodin češtiny a také španělštiny, která je dalším cizím jazykem na ISB. Převážná většina našich vyučujících jsou rodilí mluvčí. Jsou to kvalifikovaní profesionálové se zkušenostmi z mnoha dalších mezinárodních i jiných škol po celém světě. 

Studia v angličtině se nebojte! Ze zkušenosti víme, že se s ním studenti během krátké chvíle bez problémů sžijí.

Zeptejte se na podrobnosti

Mezinárodně uznávaný program

Mezinárodně akreditovaný a celosvětově uznávaný program

Studenti u nás absolvují programy Cambridge IGSCE a IB Diploma. Tyto mezinárodní výukové programy uznávají univerzity po celém světě včetně České republiky.

Zajímá vás víc? Zeptejte se

Zažijte den na škole bez memorování

Zažijte den na škole bez memorování

Co si student zapamatuje z letopočtů naučených nazpaměť? Významně méně než z informací, se kterými sám pracuje v souvislostech. Proto studenty učíme informace samostatně vyhledávat a kriticky zpracovávat.

Chcete si to zkusit? Napište nám a vyzkoušejte si jeden den na ISB zdarma.

Vyzkoušejte ISB zdarma

Mezinárodní učitelský sbor

Mezinárodní učitelský sbor

Naši učitelé pochází z celého světa, jedno je ale spojuje: chuť učit tak, aby výuka studenty bavila a připravila je na další studium nebo zaměstnání.

Učitele pečlivě vybíráme, proto jsme si jistí kvalitou jejich výuky.

Zeptejte se na podrobnosti

Tradiční "přijímačky" na ISB nemáme.

Zájemci o studium na ISB však absolvují tzv. "vstupní hodnocení", kde nám jde o to, abychom zjistili co nejvíce o potenciálu a chuti studenta vzdělávat se v angličtině.
Součástí tohoto hodnocení je pohovor + test z AJ a matematiky, který je však zaměřen spíše na úroveň logického myšlení studenta než na správnost výsledků.

Toto hodnocení je možno provést kdykoliv během školního roku, vzhledem k tomu, že u nás studuje i spousta studentů ze zahraničí (cca 50%), nemáme standardní termíny "přijímaček".

Zeptejte se na podrobnosti

Mezinárodně uznávaný program

Napište nám

Napište nám, co nevidět se ozveme.

Akreditace a členství