Mezinárodní střední škola s výukou v Angličtině

Mezinárodní střední škola s výukou v Angličtině

Jakou máte představu o své budoucnosti? Jako naši studenti získáte neomezené možnosti. Výuka v angličtině zakončená mezinárodním IB Diploma vám otevře jakoukoliv univerzitu po celém světě.

V každé třídě je jen tolik studentů, abychom se mohli každému z nich věnovat. Díky tomu je dokážeme rozvíjet přesně v těch směrech, které sami potřebují. Přihlaste se na první střední školu s výukou v angličtině na jižní Moravě!

Proč studovat ISB? Jak vypadají přijímačky?

Soukromá SŠ s výukou v angličtině

Soukromá SŠ s výukou v angličtině

Všichni naši učitelé ovládají angličtinu na úrovni rodilých mluvčích a se studenty komunikují jen anglicky – s výjimkou hodin češtiny.

Studia v angličtině se nebojte. Ze zkušenosti víme, že se s ním studenti během krátké chvíle bez problémů sžijí.


Zeptejte se na podrobnosti

Mezinárodně uznávaný program

Mezinárodně uznávaný program

Studenti u nás absolvují programy Cambridge IGSCE a IB Diploma. Tyto mezinárodní výukové programy uznávají univerzity po celém světě včetně České republiky.


Zajímá vás víc? Zeptejte se

Zažijte den na škole bez memorování

Zažijte den na škole bez memorování

Co si student zapamatuje z letopočtů naučených nazpaměť? Významně méně než z informací, se kterými sám pracoval. Proto studenty učíme informace samostatně vyhledávat a kriticky zpracovávat.

Chcete si to zkusit? Napište nám a vyzkoušejte si jeden den na ISB zdarma.


Vyzkoušejte ISB zdarma

Mezinárodní učitelský sbor

Mezinárodní učitelský sbor

Naši učitelé pochází z celého světa, jedno je ale spojuje: chuť učit tak, aby hodiny studenty bavily a připravily je na další studium nebo zaměstnání.

Učitele pečlivě vybíráme, proto jsme si jistí kvalitou jejich výuky.


Zeptejte se na podrobnosti

Na ISB nemáme přijímačky

Přijímaček na ISB se nemusíte bát – žádné nemáme. Máme jen vstupní test, který prověří schopnosti studentů. Odpovídá testu, kterým studenti naší základní školy ukončují poslední ročník.

Napište nám

Napište nám, co nevidět se ozveme.

Novinky

21.8. 2018První den školy

Vážení rodiče,

doufáme, že si užíváte zbývající týdny letošních letních prázdnin. Rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního školního dne, kterým je pondělí 3. září.

Číst dále
16.1. 2018Ples ISB 2018

Připravte si své nejlepší róby, 2. ročník plesu ISB se blíží! Loni jsme si to všichni moc užili a doufáme, že i letos se nám podaří vytvořit krásnou plesovou atmosféru.

Číst dále

Hodnocení rodičů

25.2. 2019 Milena

Naše dcera Barbora nastoupila do ISOB do Y11. Není to zrovna ideální rok k přestupu na jinou školu, protože v tomto roce má skládat IGCSE zkoušky.

Číst dále
22.2. 2019 Ivona

Skvělá škola, která dobře připraví vaše děti na budoucí náročné studium na světových univerzitách.

Číst dále
10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC