Registrace do mezinárodní střední školy ISB

Registrace nových studentů na střední školu ISB je snadná. Studenti složí srovnávací test z angličtiny a matematiky a souhrnných přírodních věd, abychom si byli jisti, že škola ISB je pro ně ta nejlepší volba středoškolského studia.

Zkoušky nemají za cíl rozdělit studenty na přijaté a nepřijaté, nýbrž zjistit, jak je student vybaven jazykově, na co se bude třeba zaměřit nebo kde jsou studentovy silné stránky.

Jelikož se snažíme vyjít zájemcům o studium na International School of Brno vždy maximálně vstříc, za předpokladu volných míst ve třídách je možné nastoupit na naši školu v průběhu celého roku. Chápeme, že se některé rodiny mohou nacházet v mimořádných situacích, které budou vyžadovat individuální proces registrace, přesto si Vám dovolíme představit standardní postup registrace.

První návštěva

Po předchozí domluvě jsou studenti kdykoliv vítáni k návštěvě ISB. Členové ISB týmu Vás rádi provedou budovou školy, představí Vám učitele, studenty a také zodpoví veškeré Vaše otázky. Tyto návštěvy je nejlepší uskutečnit v průběhu školního dne, abyste viděli běžný denní provoz školy.

Pro domluvení návštěvy, prosím, kontaktujte:

Ředitel školy – Mgr. Jan Švihálek: +420 776 490 120
nebo pište na e-mail: info(zavinac)isob.cz

V případě, že se rozhodnete pro registraci na ISB, požádáme Vás, abyste nám poskytli následující dokumenty:

  • kompletně vyplněný registrační formulář [PDF 490 kB]
  • kopii pasu/OP jednoho z rodičů
  • kopii studentova pasu/OP (pokud je k dispozici)
  • přeloženou kopii posledního vysvědčení (pokud je k dispozici)
  • všechny relevantní dokumenty, které se týkají studentova dosavadního vzdělání (lékařské zprávy, Individuální vzdělávácí program, dokumenty ke speciálním potřebám studenta apod.)

Více informací o registračním procesu na IB Diploma Programme najdete zde.

Pro informace o ceně školného si prohlédněte stránku školné.

Studium na ISB

Novinky

13.11. 2017Bratslam 2017

Veliké gratulace našim studentům z 5,6 a 7. ročníků k vítězství a 3. místu v jejich kategoriích na soutěži v poezii Braslam!

Číst dále
14.6. 2017ISB Summer Production

Srdečně Vás zveme na závěrečné divadelní představení "The Factory" v podání ISB dramatického kroužku! 21. června v aule v ISB.

Děti odehrají dvě představení:

10:45-11:45
13:30-14:30

Číst dále

Hodnocení rodičů

10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále
26.2. 2015 Lenka

Máme tři děti a na ISB přicházely postupně a každé s jiným úmyslem.
První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastoupila do předškoláků do školky také proto, že jsme chtěli, aby byla dobře připravená do první třídy v anglicky mluvícím prostředí.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC