Registrace do mezinárodní střední školy ISB

Registrace nových studentů na střední školu ISB je snadná. Studenti složí srovnávací test z angličtiny a matematiky, abychom si byli jisti, že International School of Brno je pro ně ta nejlepší volba středoškolského studia.

Zkoušky nemají za cíl rozdělit studenty na přijaté a nepřijaté, nýbrž zjistit, na co se bude třeba zaměřit nebo kde jsou studentovy silné stránky.

Jelikož se snažíme vyjít zájemcům o studium na International School of Brno vždy maximálně vstříc, za předpokladu volných míst ve třídách je možné nastoupit na naši školu v průběhu celého roku. 

První návštěva

Po předchozí domluvě jsou studenti i jejich rodiče kdykoliv vítáni k návštěvě ISB. Členové ISB týmu Vás rádi provedou budovou školy, představí Vám učitele, studenty a také zodpoví veškeré Vaše otázky. Tyto návštěvy je nejlepší uskutečnit v průběhu školního dne, abyste viděli běžný denní provoz školy.

Studium na ISB

Pro domluvení návštěvy, prosím, kontaktujte:

Ředitel školy – Mgr. Jan Švihálek: +420 776 490 120
nebo pište na e-mail: info(zavinac)isob.cz

V případě, že se rozhodnete pro registraci na ISB, požádáme Vás, abyste nám poskytli následující dokumenty:

  • kompletně vyplněný registrační formulář [PDF 490 kB]
  • kopii pasu/OP jednoho z rodičů
  • kopii studentova pasu/OP (pokud je k dispozici)
  • přeloženou kopii posledního vysvědčení (pokud je k dispozici)
  • všechny relevantní dokumenty, které se týkají studentova dosavadního vzdělání (lékařské zprávy, Individuální vzdělávácí program, dokumenty ke speciálním potřebám studenta apod.)

Pro informace o ceně školného si prohlédněte stránku školné.

Zařazení studenta

Poté, co obdržíme všechny dokumenty potřebné k registraci, bude nutné potvrdit úroveň vzdělání studenta a určit jeho potřeby pro úspěšný start na ISB. 

Studenti, kteří nemluví anglicky

Pokud student nemluví anglicky nebo s angličtinou teprve začíná, doporučujeme využití našeho programu rozšířené výuky angličtiny (EAL), který je možné nastavit individuálním potřebám studenta. Díky tomuto programu jsme schopni podrobněji sledovat pokrok žáka v angličtině a také se zaměřit na jeho potřeby.

Studentům nastupujícím na Secondary nebo High School (Years 7–13) může být nabídnut individuální vzdělávací plán, který v daném čase zajistí minimální úroveň znalosti anglického jazyka pro absolvování Cambridge IGCSE. Rozhodnutí je vždy provedeno ve spolupráci s rodiči. Cílem je vždy vytvořit program, který bude nejlépe odpovídat potřebám studenta.

 

Akreditace a členství