Registrace do mezinárodní střední školy ISB

Registrace nových studentů na střední školu ISB je snadná. Studenti složí srovnávací test z angličtiny a matematiky a souhrnných přírodních věd, abychom si byli jisti, že škola ISB je pro ně ta nejlepší volba středoškolského studia.

Zkoušky nemají za cíl rozdělit studenty na přijaté a nepřijaté, nýbrž zjistit, jak je student vybaven jazykově, na co se bude třeba zaměřit nebo kde jsou studentovy silné stránky.

Jelikož se snažíme vyjít zájemcům o studium na International School of Brno vždy maximálně vstříc, za předpokladu volných míst ve třídách je možné nastoupit na naši školu v průběhu celého roku. Chápeme, že se některé rodiny mohou nacházet v mimořádných situacích, které budou vyžadovat individuální proces registrace, přesto si Vám dovolíme představit standardní postup registrace.

První návštěva

Po předchozí domluvě jsou studenti kdykoliv vítáni k návštěvě ISB. Členové ISB týmu Vás rádi provedou budovou školy, představí Vám učitele, studenty a také zodpoví veškeré Vaše otázky. Tyto návštěvy je nejlepší uskutečnit v průběhu školního dne, abyste viděli běžný denní provoz školy.

Pro domluvení návštěvy, prosím, kontaktujte:

Ředitel školy – Mgr. Jan Švihálek: +420 776 490 120
nebo pište na e-mail: info(zavinac)isob.cz

V případě, že se rozhodnete pro registraci na ISB, požádáme Vás, abyste nám poskytli následující dokumenty:

  • kompletně vyplněný registrační formulář [PDF 490 kB]
  • kopii pasu/OP jednoho z rodičů
  • kopii studentova pasu/OP (pokud je k dispozici)
  • přeloženou kopii posledního vysvědčení (pokud je k dispozici)
  • všechny relevantní dokumenty, které se týkají studentova dosavadního vzdělání (lékařské zprávy, Individuální vzdělávácí program, dokumenty ke speciálním potřebám studenta apod.)

Více informací o registračním procesu na IB Diploma Programme najdete zde.

Pro informace o ceně školného si prohlédněte stránku školné.

Studium na ISB

Novinky

21.8. 2018První den školy

Vážení rodiče,

doufáme, že si užíváte zbývající týdny letošních letních prázdnin. Rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního školního dne, kterým je pondělí 3. září.

Číst dále
16.1. 2018Ples ISB 2018

Připravte si své nejlepší róby, 2. ročník plesu ISB se blíží! Loni jsme si to všichni moc užili a doufáme, že i letos se nám podaří vytvořit krásnou plesovou atmosféru.

Číst dále

Hodnocení rodičů

25.2. 2019 Milena

Naše dcera Barbora nastoupila do ISOB do Y11. Není to zrovna ideální rok k přestupu na jinou školu, protože v tomto roce má skládat IGCSE zkoušky.

Číst dále
22.2. 2019 Ivona

Skvělá škola, která dobře připraví vaše děti na budoucí náročné studium na světových univerzitách.

Číst dále
10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC