Vzdělávací program

International School of Brno, jediná akreditovaná mezinárodní škola s výukou v angličtině v Brně a na jižní Moravě, poskytuje plnohodnotné, mezinárodně uznávané základní a středoškolské vzdělání. ISB má oprávnění poskytovat IGCSE program, certifikovaný Cambridge International a od dubna 2017 i IB Diploma Programme. Studium na střední škole je čtyřleté.

Pro roční přehled učiva prosím klikněte na odkazy na jednotlivé ročníky níže:


Na konci 2. ročníku studenti skládají zkoušky dle  IGCSE (International General Certificate of Secondary Education / Mezinárodní certifikát středního vzdělávání), od roku 2017 pak IB Diploma Programme®.

IB World School - International Baccalaureate Diploma Programme

ISB se stala IB World School v dubnu 2017.

IB Diploma Programme® je absolutní špičkou ve kvalitním, středoškolském vzdělávání v celém světě. Poskytuje ucelený, kvalitní a vysoce hodnocený program pro poslední dva ročníky SŠ (12. a 13.). Studenti jsou vedeni k samostatnosti, zodpovědnosti za své výsledky, schopnosti kreativně uvažovat a systematicky pracovat.

Program IB má pozitivní vliv na studenty, školy a zároveň i na jejich širší komunitu, jelikož tento způsob výuky má dopad i mimo třídy. IB má zcela ojedinělý a inovativní přístup ke vzdělání - studenti stejně jako učitelé se na programu podílí s opravdovým nasazením a zároveň jsou součástí širší celosvětové sítě.

Více o International Baccalaureate – Diploma Programme® čtěte na www.ibo.org.

Pro další informace ohledně studia SŠ na International School of Brno nás neváhejte kontaktovat.

Akreditace a členství