Mezinárodní anglická školka Brno

Dopřejte Vašim dětem to nejlepší, mezinárodně akreditované vzdělání v angličtině, pod vedením zkušených a kvalitních učitelů z celého světa! Na International School of Brno se Vaše dítě přirozeně připraví na život, další vzdělávání nebo práci kdekoli ve světě.

Naše školka je přátelským a bezpečným místem, je provozována v moderním, příjemném a atraktivním prostředí. Děti ve věku 3 a 4 let se setkávají v podnětné a kreativní atmosféře, ve které se vzájemně respektujeme a podporujeme.

Naším společným komunikačním jazykem je angličtina, kterou děti kolem sebe slyší a učí se ji zcela přirozeně od kamarádů a učitelů z mnoha zemí světa. Výuka probíhá podle tématických plánů sestavených na základě mezinárodně akreditovaných a celosvětově uznávaných osnov PYP - International Baccalaureate pro předškolní vzdělávání.

V naší mezinárodní anglické školce ISB rozvíjíme zvídavost a samostatnost. Umožňujeme dětem dobře poznat sami sebe, stejně jako stát se zodpovědnými členy týmu a vypěstovat si celoživotní zájem o učení a poznávání.

Pokud máte zájem o více informací nebo návštěvu ve školce International School of Brno, neváhejte nás kontaktovat: email: info(zavinac)isob.cz nebo telefonicky: +420 776 490 120

Akreditace a členství