Registrace do mezinárodní školky ISB

Naše děti jsou pro nás to nejdůležitější a chceme pro ně to nejlepší. Volba dobré školky je pro děti a jejich rodiče velice důležitým okamžikem. Pevně věříme, že jsme pro Vaše děti tím nejlepším možným místem. Jelikož se snažíme vyjít zájemcům o školku International School of Brno vždy maximálně vstříc, můžete za předpokladu volných míst nastoupit kdykoli v průběhu celého roku. 

První návštěva

Po předchozí domluvě jsou rodiny kdykoli vítány k návštěvě ISB. Členové ISB týmu Vás rádi provedou prostory školky, představí Vám učitele a zodpoví otázky ohledně školky, jejího chodu a podmínek. Na první návštěvu si s sebou samozřejmě můžete přivést i Vaše ratolesti a můžete pozorovat, jak na nové prostředí reagují. 

Pro domluvení návštěvy, prosím, kontaktujte:

Ředitel školy:
Mgr. Jan Švihálek +420 776 490 120
nebo pište na e-mail: info(zavinac)isob.cz

Registrace

V případě, že jste se rozhodli pro registraci do mezinárodní školky ISB, požádáme Vás, abyste nám poskytli následující dokumenty:

  • kompletně vyplněný registrační formulář – ke stažení ZDE
  • kopii pasu/OP jednoho z rodičů
  • kopii pasu nebo rodného listu dítěte
  • vyplněné potvrzení od lékaře (pouze tříletí a čtyřletí) – ke stažení ZDE
  • všechny relevantní dokumenty, které se týkají dítěte (lékařské zprávy, dokumenty ke speciálním potřebám dítěte apod.)

Poté, co obdržíme všechny dokumenty potřebné k registraci, jsou rodiče vyzvání k platbě registračního poplatku. Následně jsou vystaveny Smlouva o vzdělání Dohoda o platbě. Smlouva o vzdělání se podepisuje vždy mezi ISB a zákonným zástupcem dítěte. Dohoda o platbě je podepsána ISB a může být podepsána i jiným plátcem než zákonným zástupcem.

Pro informace o ceně školného si prohlédněte stránku školné.

Akreditace a členství