Registrace do mezinárodní školky ISB

Naše děti jsou pro nás to nejdůležitější a chceme pro ně to nejlepší. Volba dobré školky je pro děti a jejich rodiče velice důležitým okamžikem. Pevně věříme, že jsme pro Vaše děti tím nejlepším možným místem. Jelikož se snažíme vyjít zájemcům o školku International School of Brno vždy maximálně vstříc, můžete za předpokladu volných míst nastoupit kdykoli v průběhu celého roku. 

První návštěva

Po předchozí domluvě jsou rodiny kdykoli vítány k návštěvě ISB. Členové ISB týmu Vás rádi provedou prostory školky, představí Vám učitele a zodpoví otázky ohledně školky, jejího chodu a podmínek. Na první návštěvu si s sebou samozřejmě můžete přivést i Vaše ratolesti a můžete pozorovat, jak na nové prostředí reagují. 

Pro domluvení návštěvy, prosím, kontaktujte:

ředitel školy: Mgr. Jan Švihálek +420 776 490 120

zástupce ředitele pro školku a 1. stupeň: Mgr. Soňa Štěpánková +420 725 726 095

nebo pište na e-mail: info@isob.cz

Registrace

V případě, že jste se rozhodli pro registraci do mezinárodní školky ISB, požádáme Vás, abyste nám poskytli následující dokumenty:

  • kompletně vyplněný registrační formulář – ke stažení ZDE
  • kopii pasu/OP jednoho z rodičů
  • kopii pasu nebo rodného listu dítěte
  • vyplněné potvrzení od lékaře (pouze tříletí a čtyřletí) – ke stažení ZDE
  • všechny relevantní dokumenty, které se týkají dítěte (lékařské zprávy, dokumenty ke speciálním potřebám dítěte apod.)

Poté, co obdržíme všechny dokumenty potřebné k registraci, jsou rodiče vyzvání k platbě registračního poplatku. Následně jsou vystaveny Smlouva o vzdělání a Dohoda o platbě. Smlouva o vzdělání se podepisuje vždy mezi ISB a zákonným zástupcem dítěte. Dohoda o platbě je podepsána ISB a může být podepsána i jiným plátcem než zákonným zástupcem.

Pro informace o ceně školného si prohlédněte stránku školné.

Studium na ISB

Novinky

21.8. 2018První den školy

Vážení rodiče,

doufáme, že si užíváte zbývající týdny letošních letních prázdnin. Rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního školního dne, kterým je pondělí 3. září.

Číst dále
20.6. 2018Kandidatura na PYP program schválena!

S mimořádnou radostí Vám oznamujeme, že nám dne 19.6.2018 International Baccalaureate (IB) schválili žádost o kandidaturu v této organizaci a umožňují nám oficiálně pracovat s programem Primary Years Program.

Číst dále

Hodnocení rodičů

23.3. 2018 Otec Wenjie

Ve srovnání s čínským způsobem vzdělání, které je orientované spíše na testování, Wenjie se líbí víc prostředí a výuka na ISB. Úkoly v Číně jsou cíleny na posílení paměti, zatímco na ISB se klade důraz na vedení k samostatnosti a kompetenci studenta.

Číst dále
10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC