Registrace do mezinárodní školky ISB

Naše děti jsou pro nás to nejdůležitější a chceme pro ně to nejlepší. Volba dobré školky je pro děti a jejich rodiče velice důležitým okamžikem. Pevně věříme, že jsme pro Vaše děti tím nejlepším možným místem. Jelikož se snažíme vyjít zájemcům o školku International School of Brno vždy maximálně vstříc, můžete za předpokladu volných míst nastoupit kdykoli v průběhu celého roku. 

První návštěva

Po předchozí domluvě jsou rodiny kdykoli vítány k návštěvě ISB. Členové ISB týmu Vás rádi provedou prostory školky, představí Vám učitele a zodpoví otázky ohledně školky, jejího chodu a podmínek. Na první návštěvu si s sebou samozřejmě můžete přivést i Vaše ratolesti a můžete pozorovat, jak na nové prostředí reagují. 

Pro domluvení návštěvy, prosím, kontaktujte:

ředitel školy: Mgr. Jan Švihálek +420 776 490 120

zástupce ředitele pro školku a 1. stupeň: Mgr. Soňa Štěpánková +420 725 726 095

nebo pište na e-mail: info@isob.cz

Registrace

V případě, že jste se rozhodli pro registraci do mezinárodní školky ISB, požádáme Vás, abyste nám poskytli následující dokumenty:

  • kompletně vyplněný registrační formulář – ke stažení ZDE
  • kopii pasu/OP jednoho z rodičů
  • kopii pasu nebo rodného listu dítěte
  • vyplněné potvrzení od lékaře (pouze tříletí a čtyřletí) – ke stažení ZDE
  • všechny relevantní dokumenty, které se týkají dítěte (lékařské zprávy, dokumenty ke speciálním potřebám dítěte apod.)

Poté, co obdržíme všechny dokumenty potřebné k registraci, jsou rodiče vyzvání k platbě registračního poplatku. Následně jsou vystaveny Smlouva o vzdělání a Dohoda o platbě. Smlouva o vzdělání se podepisuje vždy mezi ISB a zákonným zástupcem dítěte. Dohoda o platbě je podepsána ISB a může být podepsána i jiným plátcem než zákonným zástupcem.

Pro informace o ceně školného si prohlédněte stránku školné.

Studium na ISB

Novinky

16.1. 2018Ples ISB 2018

Připravte si své nejlepší róby, 2. ročník plesu ISB se blíží! Loni jsme si to všichni moc užili a doufáme, že i letos se nám podaří vytvořit krásnou plesovou atmosféru.

Číst dále
13.11. 2017Bratslam 2017

Veliké gratulace našim studentům z 5,6 a 7. ročníků k vítězství a 3. místu v jejich kategoriích na soutěži v poezii Braslam!

Číst dále

Hodnocení rodičů

23.3. 2018 Otec Wenjie

Ve srovnání s čínským způsobem vzdělání, které je orientované spíše na testování, Wenjie se líbí víc prostředí a výuka na ISB. Úkoly v Číně jsou cíleny na posílení paměti, zatímco na ISB se klade důraz na vedení k samostatnosti a kompetenci studenta.

Číst dále
10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC