English
 

Mezinárodní anglická školka Brno

Naše školka je přátelským a bezpečným místem, je provozována v moderním, příjemném a atraktivním prostředí. Děti ve věku 3 až 6 let se setkávají v podnětné multikulturní atmosféře, ve které se vzájemně respektujeme a podporujeme.

Našim společným komunikačním jazykem je angličtina, kterou děti kolem sebe slyší a učí se ji zcela přirozeně od kamarádů a učitelů. Výuka probíhá podle tematických plánů sestavených na základě britských osnov pro předškolní vzdělávání a naši předškoláci se pyšní tím, že již umí číst a psát.

V naší mezinárodní školce ISB usilujeme o rozvoj zvídavosti a samostatnosti. Umožňujeme dětem dobře poznat sami sebe, stejně jako stát se zodpovědnými členy týmu a vypěstovat si celoživotní zájem o poznávání nového.

Novinky

19.5. 2016Fotbalový turnaj příští pátek

I když tisíce fanoušků nyní obrací svou pozornost na hokej, 1.stupeň základní školy ISB žije fotbalem. S potěšením Vám oznamujeme, že English International School of Bratislava přijala naše pozvání k účasti na fotbalovém turnaji. Doufáme, že toto vzrušující setkání odstartuje sérii dalších podobných událostí. Turnaj se koná v pátek, 27. května od 10:00 do 14:00 v tělocvičně. Všichni rodiče jsou srdečně zváni!

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC