English
 

Mezinárodní anglická školka Brno

Naše školka je přátelským a bezpečným místem, je provozována v moderním, příjemném a atraktivním prostředí. Děti ve věku 3 a 4 let se setkávají v podnětné multikulturní atmosféře, ve které se vzájemně respektujeme a podporujeme.

Našim společným komunikačním jazykem je angličtina, kterou děti kolem sebe slyší a učí se ji zcela přirozeně od kamarádů a učitelů. Výuka probíhá podle tematických plánů sestavených na základě britských osnov pro předškolní vzdělávání a naši předškoláci se pyšní tím, že již umí číst a psát.

V naší mezinárodní školce ISB usilujeme o rozvoj zvídavosti a samostatnosti. Umožňujeme dětem dobře poznat sami sebe, stejně jako stát se zodpovědnými členy týmu a vypěstovat si celoživotní zájem o poznávání nového.

Novinky

6.9. 2016Zahájení školního roku 2016/17

Včera jsme úspěšně zahájili nový školní rok 2016/17. Vítáme nové i staré ISB rodiny a přejeme všem studentům, rodičům i zaměstnancům úžasný rok plný respektu, pracovitosti a zábavy!

Číst dále
26.8. 2016První den školy

Rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního školního dne, kterým je pondělí 5. září. ​S radostí Vás přivítáme v 9:00 před hlavními dveřmi, kde se studenti setkají se svými učiteli.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC