ISB tým

Náš tým - anglická školka Brno

Victoria Mayne (Miss Vicky)

Victoria Mayne (Miss Vicky) Jsem moc šťastná, že jsem se v loňském roce stala členkou školkového týmu. Pocházím z New Hampshire, USA, absolvovala jsem obor anglická literatura na univerzitě v Ithace. Do Evropy mě přivedla láska k cestování a dobrodružství. Zde jsem také začala budovat svoji kariéru jakožto učitelka ESL v Praze. Dále jsem pracovala jako asistentka učitele na mezinárodní škole Park Lane a tady jsem se rozhodla vystudovat PGCE na Nottingham University v roce 2013. Nyní vedu v ISB školce skupinku pětiletých dětí a jsem s touto prací velmi spokojená. Miluji práci s malými dětmi, protože mi každý den přináší nové výzvy a také velkou porci smíchu.

Seema Singh (Ms. Seema)

Seema Singh (Ms. Seema) Pocházím z Dillí v Indii. Vystudovala jsem magisterské studium v pedagogickém oboru a v politologii. Učím už celkem asi šestnáct let a mám z toho velký benefit. V Indii jsem učila děti na základní škole a děti se speciálními pedagogickými potřebami. V ISB školce jsem začala učit už v roce 2009. Musím říct, že práci s malými dětmi prostě miluji. Moc ráda sleduji jejich tváře a všímám si, jak se učí o věcech kolem sebe. Je neuvěřitelné, jak mnoho děti, které učím, vlastně učí mě. Každý den ve školce přinese něco nového a vzrušujícího. Je mi velkou ctí, že mohu dělat to, co opravdu MILUJI.

Markéta Yoder (Ms. Markéta)

Markéta Yoder Do ISB školkového týmu jsem se přidala v roce 2012. Narodila jsem se v Brně, v České republice. Pracovala jsem jako učitelka v KinderCare v Bristow ve státě Virginia, USA (2006–2008) a v Casablanca American School v Maroku (2008–2010). V roce 2007 jsem získala certifikát v oboru vzdělávání malých dětí na Concordia University. Již v roce 1996 jsem absolvovala magisterské studium na katedře architektury na brněnském VUT. Moje učitelská kariéra odstartovala, když se mi v roce 2004 narodila dcera Maruška. Ona byla tím důvodem, proč jsem změnila svoji pracovní kariéru. Miluji umění, knihy o historii a dlouhé procházky v přírodě. Ráda objevuji svět očima dětí. To je moje každodenní radost.

Soňa Štěpánková (Ms. Soňa)

Soňa Štěpánková Pocházím z České republiky. Již více než čtrnáct let úspěšně pracuji s velkým nasazením a zanícením jako učitelka na základní škole, mentorka a vedoucí týmu. Mám magisterský titul z pedagogické fakulty, učila jsem ve světě a nyní pracuji jako koordinátorka na prvním stupni a ve školce v International School of Brno. Učím, protože je to pro mě nejúčinněšjí a nejpříjemnější způsob, jakým změnit svět. Učení mi umožňuje pracovat se srdcem i myslí, vést děti k uvědomění si vlastní síly, vzdělanosti, zanícení a možnosti stát se kreativními lidskými bytostmi, které chtějí změnit svět. Ve svém volném čase ráda trávím čas s rodinou a přáteli, běhám, hraji volejbal a čtu.

 

Anaelle Potin (Ms. Anaelle)

Jmenuji se Anaëlle Potin a pocházím z Bretagne ve Francii. Mám vysokoškolské vzdělání v předškolním vzdělávání a vzdělávání dětí 1. Stupně. Absolvovala jsem na Univerzitě v Paříži. V Paříži jsem také učila jeden rok na 1. stupni a do učení jsem se absolutně zamilovala. Nejvíce mě nadchla práce s dětmi pocházejícími z multikulturního prostředí. Tento rok jsem se přestěhovala do Brna a nesmírně se těším na práci na ISB. Práce s dětmi a jejich společnost mě naplňuje pocitem opravdového štěstí.

Novinky

14.6. 2017ISB Summer Production

Srdečně Vás zveme na závěrečné divadelní představení "The Factory" v podání ISB dramatického kroužku! 21. června v aule v ISB.

Děti odehrají dvě představení:

10:45-11:45
13:30-14:30

Číst dále
11.5. 2017Fotbalový turnaj

v pátek 19. 5. se uskuteční druhý ročník mezinárodního fotbalového turnaje, který pořádá naše škola pro žáky 1. stupně.

Číst dále
6.4. 2017Zápis na ISB

Dne 10. dubna od 15:00 do 17:00 proběhne v International School of Brno zápis. Těšíme se na všechny nové studenty!

Číst dále

Hodnocení rodičů

10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále
26.2. 2015 Lenka

Máme tři děti a na ISB přicházely postupně a každé s jiným úmyslem.
První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastoupila do předškoláků do školky také proto, že jsme chtěli, aby byla dobře připravená do první třídy v anglicky mluvícím prostředí.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC