Sdružení rodičů

Poslání sdružení rodičů a učitelů

Cílem sdružení je poskytnout všem rodičům náležitý prostor k tomu, aby mohli sdílet, podporovat a přispívat k poslání ISB.

Členství a struktura

Všichni rodiče žáků ISB se automaticky stávají členy Sdružení rodičů. Rozsah působnosti ve sdružení je na rozhodnutí každého rodiče. Členové Sdružení rodičů a učitelů se setkávají každý týden. V budově školy je pro ně vyhrazena informační nástěnka, kde jsou k dispozici podrobnosti týkající se aktuálních akcí.

Sdružení rodičů a učitelů má tři výkonné pozice: předseda, sekretářka a pokladník. Rodiče mohou dobrovolně vykonávat některou z těchto funkcí po dobu jednoho roku.

Kontakt na sekretariát sdružení: pta(zavinac)isob.cz

Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím Facebooku, zašlete prosím Vaši žádost o členství ve skupině International School of Brno PTA.


Sdružení vytvořilo užitečnou informační brožuru pro pomoc rodinám zabydlet se v Brně.

Zástupci tříd

Sdružení rodičů hledá dobrovolníky na zástupce tříd pro školní rok 2015–2016. Pro více informací kontaktujte sdružení rodičů na pta(zavinac)isob.cz nebo navštivte pravidelná setkání.

Novinky

Hodnocení rodičů

25.2. 2019 Milena

Naše dcera Barbora nastoupila do ISOB do Y11. Není to zrovna ideální rok k přestupu na jinou školu, protože v tomto roce má skládat IGCSE zkoušky.

Číst dále
22.2. 2019 Ivona

Skvělá škola, která dobře připraví vaše děti na budoucí náročné studium na světových univerzitách.

Číst dále
23.3. 2018 Otec Wenjie

Ve srovnání s čínským způsobem vzdělání, které je orientované spíše na testování, Wenjie se líbí víc prostředí a výuka na ISB. Úkoly v Číně jsou cíleny na posílení paměti, zatímco na ISB se klade důraz na vedení k samostatnosti a kompetenci studenta.

Číst dále
10.2. 2017 MAARTJE

Moji dva chlapci začali navštěvovat ISB v září 2015. Jeden byl v prvním ročníku, druhý ve třetím (ani jeden z nich není rodilý mluvčí). Jako maminka jsem měla z prvního školního dne velké obavy. Nová země, nové město, nová škola a dokonce i nový jazyk. Domů ze školy se vrátili oba šťastní a už po pár týdnech začali mluvit anglicky a cítili se ve škole jako doma. Zaměstnanci školy, učitelé a další rodiče nám velmi pomohli se zaběhnout a to nejen ve škole, ale i co se života v Brně týče. Atmosféra ve škole je velmi otevřená a vřelá. Vždy tu najdete někoho, kdo Vás vyslechne.
Se vším nám také pomohlo PTA (Asociace rodičů), kteří nás propojili s dalšími rodinami a pomohli nám se stát součástí ISB komunity.
Doposud to pro nás je skvělá zkušenost!

Číst dále
12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
International Baccalaureate
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC