English
 

Mezinárodní anglická škola

Cílem International School of Brno mezinárodní anglické školy je poskytovat předškolní, základní a středoškolské vzdělání v anglickém jazyce dětem z celého světa. ISB je členem Rady mezinárodních škol, vyučuje dle mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu Cambridge International Programme. Mezinárodní anglická škola ISB je akreditována k udělování kvalifikací IGCSE a A Levels na středním stupni. Program pro děti české národnosti zajištuje také soulad s českým vzdělávacím systémem.

Součástí ISB je i anglická mateřská školka.

Výborné materiální zajištění, nízké počty žáků ve třídách a kvalifikovaní vyučující – rodilí mluvčí zaručují vzdělání vysoké kvality. Individuální přístup, respekt a motivace každého žáka jsou v naší škole základními principy.

Novinky

21.9. 2016KROUŽKY NA ISB UŽ BĚŽÍ

Kroužky na ISB pro první i druhý stupeň ZŠ a SŠ už běží! Prosím připomeňte svým dětem širokou nabídku kroužků, které tento školní rok ISB nabízí. Podrobnější informace najdete v přiložených google souborech.

Číst dále
6.9. 2016Zahájení školního roku 2016/17

Včera jsme úspěšně zahájili nový školní rok 2016/17. Vítáme nové i staré ISB rodiny a přejeme všem studentům, rodičům i zaměstnancům úžasný rok plný respektu, pracovitosti a zábavy!

Číst dále
26.8. 2016První den školy

Rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního školního dne, kterým je pondělí 5. září. ​S radostí Vás přivítáme v 9:00 před hlavními dveřmi, kde se studenti setkají se svými učiteli.

Číst dále
31.5. 2016Politický klub

ISB nyní nově provozuje Politický klub. Může se připojit každý student z druhého stupně nebo střední školy. Členové klubu spolu hovoří o aktuální politické situaci ve světě a samozřejmě o politicích. Společně se také domlouváme, o čem bude řeč příště. Schůzky máme vždy jednou týdně ve středu od 12:00 do 12:30 ve třídě pana Smitha.

Číst dále

Hodnocení rodičů

13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Všichni učitelé ve škole jsou rodilí mluvčí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále
26.2. 2015 Lenka

Máme tři děti a na ISB přicházely postupně a každé s jiným úmyslem.
První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastoupila do předškoláků do školky také proto, že jsme chtěli, aby byla dobře připravená do první třídy v anglicky mluvícím prostředí.

Číst dále
14.2. 2015 Tracy

Ve škole mám dva syny - jednoho na prvním a druhého na druhém stupni. Do školního života se po přestěhování z ciziny oba zapojili rychle a po akademické stránce vedou velmi dobře. Učitelé a jejich nadšený přístup byli během nástupu do nové školy velkou pomocí.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC