English
 

Mezinárodní anglická škola

Cílem International School of Brno mezinárodní anglické školy je poskytovat předškolní, základní a středoškolské vzdělání v anglickém jazyce dětem z celého světa. ISB je členem Rady mezinárodních škol, vyučuje dle mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu Cambridge International Programme. Mezinárodní anglická škola ISB je akreditována k udělování kvalifikací IGCSE a A Levels na středním stupni. Program pro děti české národnosti zajištuje také soulad s českým vzdělávacím systémem.

Součástí ISB je i anglická mateřská školka.

Výborné materiální zajištění, nízké počty žáků ve třídách a kvalifikovaní vyučující – rodilí mluvčí zaručují vzdělání vysoké kvality. Individuální přístup, respekt a motivace každého žáka jsou v naší škole základními principy.

Novinky

17.1. 2017ISB na ledě

V únoru začíná bruslení!

* Lekce budou probíhat na kluzišti u Lužánek
* Každý čtvrtek v únoru od 10:30 do 11:30
* Bruslíme: 2., 16. a 23. února
* Za lekce nebude účován poplatek

Číst dále
3.1. 2017Vítejte zpět!

Šťastný Nový rok! Vítejte zpět v ISB! Brno se proměnilo v pohádkovou zimní krajinu. Podívejte se na fotku z dnešní přestávky. Přejeme všem členům ISB komunity skvělý start v roce 2017!

Číst dále
12.12. 2016PF 2017

Krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku Vám přeje ISB tým!

Číst dále
8.12. 2016Zimní den v ISB

Srdečně Vás všechny zveme na Odpoledne zimních aktivit tento pátek 9. prosince od 13:05 hodin. Studenti si pro Vás připravili nejrůznější aktivity inspirované zimou nebo i tím, co se učíme ve škole.

Číst dále

Hodnocení rodičů

12.1. 2017 HANA

S velkou láskou píši těchto pár vět pro hodnocení školy ISB na Čejkovické ulici v Brně na Vinohradech. Můj syn byl na této škole od 1. do 3. ročníku. Bohužel jsem se kvůli velké pracovní vytíženosti musela přesunout do USA a můj syn se mnou. V USA nám ISB moc chybí, naštěstí plánujeme návrat zpět do ČR.

Číst dále
13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále
26.2. 2015 Lenka

Máme tři děti a na ISB přicházely postupně a každé s jiným úmyslem.
První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastoupila do předškoláků do školky také proto, že jsme chtěli, aby byla dobře připravená do první třídy v anglicky mluvícím prostředí.

Číst dále
14.2. 2015 Tracy

Ve škole mám dva syny - jednoho na prvním a druhého na druhém stupni. Do školního života se po přestěhování z ciziny oba zapojili rychle a po akademické stránce vedou velmi dobře. Učitelé a jejich nadšený přístup byli během nástupu do nové školy velkou pomocí.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC