English
 

Mezinárodní anglická škola

Cílem International School of Brno mezinárodní anglické školy je poskytovat předškolní, základní a středoškolské vzdělání v anglickém jazyce dětem z celého světa. ISB je členem Rady mezinárodních škol, vyučuje dle mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu Cambridge International Programme. Mezinárodní anglická škola ISB je akreditována k udělování kvalifikací IGCSE a A Levels na středním stupni. Program pro děti české národnosti zajištuje také soulad s českým vzdělávacím systémem.

Součástí ISB je i anglická mateřská školka.

Výborné materiální zajištění, nízké počty žáků ve třídách a kvalifikovaní vyučující – rodilí mluvčí zaručují vzdělání vysoké kvality. Individuální přístup, respekt a motivace každého žáka jsou v naší škole základními principy.

Novinky

11.10. 20162. ROČNÍK NA NÁVŠTĚVĚ POLICEJNÍ STANICE

Studenti měli k dispozici tabulku, kde zaškrtávali všechna místa, která cestou navštívili. Přidali si i nějaké další objekty navíc, jako například recyklační popelnice, dům pro seniory a různé obchody. Také jsme navštívili policejní stanici, kde se studenti podívali, jakým způsobem policie monitoruje svůj revír a jak si může přiblížit zabíraný cíl. Studenti kladli opravdu dobré otázky a obdrželi na ně zajímavé odpovědi!

Číst dále
29.9. 2016SPECIÁLNÍ HOST V 6. ROČNÍKU

6. ročník dnes hostil velmi zajímavého hosta, pana Romana Ondrůje, vedoucího regionálních zpráv v ČT. Studenti s ním vedli rozhovor o tom, jak vznikají zprávy. Později v říjnu plánují studenti z 6. ročníku navštívit Českou televizi, která se nedávno přestěhovala poblíž nás, do Líšně.

Číst dále
21.9. 2016KROUŽKY NA ISB UŽ BĚŽÍ

Kroužky na ISB pro první i druhý stupeň ZŠ a SŠ už běží! Prosím připomeňte svým dětem širokou nabídku kroužků, které tento školní rok ISB nabízí. Podrobnější informace najdete v přiložených google souborech.

Číst dále
6.9. 2016Zahájení školního roku 2016/17

Včera jsme úspěšně zahájili nový školní rok 2016/17. Vítáme nové i staré ISB rodiny a přejeme všem studentům, rodičům i zaměstnancům úžasný rok plný respektu, pracovitosti a zábavy!

Číst dále

Hodnocení rodičů

13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále
26.2. 2015 Lenka

Máme tři děti a na ISB přicházely postupně a každé s jiným úmyslem.
První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastoupila do předškoláků do školky také proto, že jsme chtěli, aby byla dobře připravená do první třídy v anglicky mluvícím prostředí.

Číst dále
14.2. 2015 Tracy

Ve škole mám dva syny - jednoho na prvním a druhého na druhém stupni. Do školního života se po přestěhování z ciziny oba zapojili rychle a po akademické stránce vedou velmi dobře. Učitelé a jejich nadšený přístup byli během nástupu do nové školy velkou pomocí.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC