English
 

Mezinárodní anglická škola

Cílem International School of Brno mezinárodní anglické školy je poskytovat předškolní, základní a středoškolské vzdělání v anglickém jazyce dětem z celého světa. ISB je členem Rady mezinárodních škol, vyučuje dle mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu Cambridge International Programme. Mezinárodní anglická škola ISB je akreditována k udělování kvalifikací IGCSE a A Levels na středním stupni. Program pro děti české národnosti zajištuje také soulad s českým vzdělávacím systémem.

Součástí ISB je i anglická mateřská školka.

Výborné materiální zajištění, nízké počty žáků ve třídách a kvalifikovaní vyučující – rodilí mluvčí zaručují vzdělání vysoké kvality. Individuální přístup, respekt a motivace každého žáka jsou v naší škole základními principy.

Novinky

24.5. 2016Nová relaxační zóna v ISB

Studentská rada ISB strávila několik týdnů výrobou relaxační zóny. Nábytek byl vyroben z dřevěných palet a koberce. Jsme hrdí na práci, kterou rada odvedla a těšíme se na další podobné projekty!

Číst dále
19.5. 2016Fotbalový turnaj příští pátek

I když tisíce fanoušků nyní obrací svou pozornost na hokej, 1.stupeň základní školy ISB žije fotbalem. S potěšením Vám oznamujeme, že English International School of Bratislava přijala naše pozvání k účasti na fotbalovém turnaji. Doufáme, že toto vzrušující setkání odstartuje sérii dalších podobných událostí. Turnaj se koná v pátek, 27. května od 10:00 do 14:00 v tělocvičně. Všichni rodiče jsou srdečně zváni!

Číst dále

Hodnocení rodičů

13.3. 2015 Rodiče dvou dětí z ISB

Obě naše děti momentálně studují na základní škole ISB. Máme velkou radost z nízkého počtu studentů v jednotlivých třídách a i z celkového prostředí, ve kterém se děti učí. Všichni učitelé ve škole jsou rodilí mluvčí. Třídy jsou prostorné a studenti se podílí na výzdobě a spoluvytváří tak své prostředí pro výuku.

Číst dále
28.2. 2015 Dana

Moje dcera navštěvuje International School of Brno (ISB) již třetím rokem a školu miluje! Každý den mi doma s nadšením vykládá o tom, co všechno se naučila. Počet dětí ve třídě je nízký s pestrou škálou dětí různých národností.

Číst dále
26.2. 2015 Lenka

Máme tři děti a na ISB přicházely postupně a každé s jiným úmyslem.
První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastoupila do předškoláků do školky také proto, že jsme chtěli, aby byla dobře připravená do první třídy v anglicky mluvícím prostředí.

Číst dále
14.2. 2015 Tracy

Ve škole mám dva syny - jednoho na prvním a druhého na druhém stupni. Do školního života se po přestěhování z ciziny oba zapojili rychle a po akademické stránce vedou velmi dobře. Učitelé a jejich nadšený přístup byli během nástupu do nové školy velkou pomocí.

Číst dále

Kontakt

Akreditace

CIS
Cobis
Cambridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Partneři

NCCC